Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie na którym z przyjemnością zaprezentujemy czyściki RAYPATH.

Na spotkaniu osobiście będziesz mógł dotknąć, zobaczyć w działaniu i ocenić.

Umawiam spotkanie!

Wyjątkowe właściwości czyszczące systemu Nano Silver Technology wynikają z jego składu. Czyściki składają się ze specjalnych mikrowłókien o grubości 20 mikrometrów, których struktura jest podobna do struktury włosa ludzkiego. Oznacza to, że jego profil stanowi rowek, do którego wnikają zabrudzenia, koncentrują się wewnątrz i nie przenoszą się na czyszczony materiał. Poprzez pranie brud z rowka jest bardzo łatwo wypłukiwany i włókna pozostają czyste. W wyniku używania powierzchnia włókna zostaje lekko naruszona, włókno się otwiera, lecz przy tym nie zmienia swojej struktury, dzięki czemu jego zdolność do absorbowania brudu się zwiększa. Włókno jest w stanie wchłonąć nawet nieprzyjemny zapach.


Nanocząsteczki srebra wprowadzone do włókien mają wyraźne właściwości dezynfekcyjne i bakteriostatyczne. Są w stanie zniszczyć setki rodzajów chorobotwórczych wirusów, bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów dzięki oddziaływaniu na ich DNA. Ich działanie przejawia się szczególnie w „samoczyszczącym działaniu” czyścików, kiedy nanocząsteczki niszczą mikroorganizmy w czyścikach w czasie codziennego ich używania, dopóki się ich dokładnie nie wypierze.

Biały materiał

Biały materiał charakteryzuje się najwyższą zdolnością czyszczącą. Tłuszcz i brud rozkłada na emulsję, którą wsysa w siebie i zatrzymuje. Stosuje się go w stanie obficie namoczonym, a więc do powierzchni, które dobrze znoszą kontakt z wodą.

więcej..

Materiał pielęgnacyjny

Beżowy materiał pracuje na podobnej zasadzie jak biały materiał, ma jednakże niższą gęstość włókien, dlatego wiąże mniej wody i da się lepiej wyżąć. Stosuje się go w stanie wilgotnym, jest idealny do czyszczenia powierzchni, które kontakt z nadmierną ilością wody mógłby uszkodzić.

więcej..

 Różowy materiał

Różowy materiał jest przeznaczony do usuwania kurzu ze wszystkich powierzchni. Przy jego użyciu powstaje ładunek antystatyczny, który przyciąga kurz do czyścika i w ten sposób uniemożliwia jego unoszenie się w powietrzu.

więcej..

 Sunbeam

Czyścik Sunbeam ma dzięki gęstej strukturze włókien wyjątkowo wysoką zdolność absorpcji. Wsysa resztki wody i emulsji wyciekające po użyciu białego i beżowego materiału i w ten sposób nabłyszcza czyszczoną powierzchnię. Bardzo łatwo można nim wypolerować najróżniejsze powierzchnie.

więcej..

 

Zestaw samochodowy

Czysty samochód kojarzy sie zazwyczaj tylko z estetyką. A jakie znaczenie czystość auta ma dla naszego zdrowia? W samochodzie spędzamy nieraz kilka godzin dziennie, nie myśląc o tym, że drobnoustroje mnożące się wokół nas moga powodować problemy zdrowotne i reakcje alergiczne.

więcej..

 Komplet do podłogi

Komplet do podłogi składa się z uchwytu i drążka teleskopowego.Na uchwycie znajduje się klips z zamkiem i zaczep z bezpiecznikiem (euro),w którym osadza się drążek teleskopowy.

więcej..

Expres do okien

Do czyszczenia wysokich okien należy użyć zestawu, składającegosię z Expresu, konusa, przegubu i drążka teleskopowego.• na bokach nasadki przegubowej nacisnąć sprężynkę i wsunąć jądo otworu drążka teleskopowego•

więcej..

 

mePERFECT

Innowacyjny eliksir do twarzy, który szybko i efektywnie zmniejsza widoczne oznaki starzenia się skóry. Zawiera m.in. takie składniki aktywne jak: ARGIRELINA, nowoczesna substancja powodująca redukcję zmarszczek mimicznych..

więcej..

Proces produkcji: