O nas

Sklep Internetowy ZielonaKomoda.pl

Sklep ZielonaKomoda.pl powstał z potrzeby chwili. Był naturalnym następstwem przemyśleń.

Szukałam pomysłu na biznes, który będzie również w zgodzie ze mną, z naturą, będzie promował zdrowie i będzie posiadał ideę dla której warto działać, czyli zdrowie, ekologia i życie bez chemii.

Na świecie mamy dużo „śmieci”, ale powoli korporacyjny przepych i konsumpcyjny tryb życia przechodzi do lamusa. W naszym sklepie chcemy być „Blisko ciała, bliżej natury”, czyli zdrowo, wygodnie, naturalnie, normalnie, swobodnie i rodzinnie. Poznałam wiele osób pragnących jak ja powrotu do natury, do zdrowego trybu życia. To właśnie dla Was – myślących tak jak i ja, stworzyłam  Zieloną Komodę.

Mam nadzieję, że znajdą Państwo tutaj to co Wam bliskie i czego szukacie!

Wkrótce zapraszam też do punktu stacjonarnego, który organizuję w moim domu rodzinnym, w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ulicy Kościelnej 26.

Będzie w nim można oglądnąć i odebrać zakupiony towar, ale również napić się zielonej herbaty i pogłaskać któregoś z kotów.

To miejsce będzie przyjazne dla naszych klientów. Jeżeli chcesz zabrać ze sobą czteronożnego przyjaciela to też zapraszam.

To nie będzie tylko punkt odbioru towaru, ale również miejsce ciekawych spotkań i rozmów na różne tematy. Planuję to miejsce uczynić kreatywnym. Wierzę w pomoc Was – moich nowych znajomych – Idealistów.

Nasz zespół

- Teresa Mariola Warecka – jestem typową kociarą, która ma kota nie tylko na punkcie kotów i psów. Lubię żyć ideą, nie umiem inaczej. Lubię życie z rozmachem, ale bez rozrzutności. Życie w podróży to mój ideał, a wyjazdy do Rumuni to mój reset, a moje marzenie? Własny Tiny House… i kiedyś będzie mój.

- Maria Katarzyna Skolarczyk

- Agnieszka Szczerba

Informacje

Firma Handlowo-Usługowa TEMAWA
Teresa Warecka
ul. Kościelna 26
33-200 Dąbrowa Tarnowska

NIP PL8711226926
REGON 850455455

"Working hard for something we don't care about is called STRESS.

Working hard for something we love is called PASSION."

/Notes to inspire, Simon Sinek/